• slidebg1

Sosyal Sorumluluk

MKM Maltaş 

  • Çalışanlarına güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunmaktadır.
  • Firmamız yönetimiyle birlikte tüm çalışanlarıyla öğrenmeye ve eğitime açık şekilde çalışır.
  • Çevre ile uyumluluk firmamızın süreçlerinin en önemli parçasıdır. Sınırlı doğal kaynakları dikkatli kullanmayı görev edinmiş, enerji tüketimi ve karbondioksit emisyonlarını azaltarak çevresel performansını sürekli iyileştirmeye çalıştığını göstermektedir.
  • Kaliteli ve yenilikçi ürünler ile müşteri bağlılığı sağlamak, tedarikçi ve müşterilerimiz ile yakın işbirliği ve sürdürülebilir uygulamalar geliştirmek kültürümüzün bir parçasıdır.

Zamanında Teslimat 

Zamanında ürün almanın müşteriler için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu sebeple zamanında teslim ve güvenilirlik dendiğinde kalitemizi yükseltiyoruz. Müşterilerimizin gecikme yaşamaması için zamanında ürün sunmak için çalışıyoruz.

Kalite ve Sürdürebilirlik

Müşterilerimize sadece ürün tedarik etmiyoruz kaliteli ve standart ürünler vaad ediyoruz. Ürün ve hizmetimizin arkasında durarak tüm satndartların yerine getirilmesini sağlıyoruz.Müşteri memnuniyetini tam olarak yerine getirmek için kalite sistemleri ile çalışıyoruz. Kalite sistemimiz GMP+ müşteri gereksinimlerini karşılamak ve korumak amacıyla kurulmuştur.

Çevre

Sürekli iyileştirme çevremizin korunması için, işimizin sürdürülebilir gelişimini çevremizin korunması için daha fazlasını yapmak için kullanıyoruz. Çevresel sürekli iyileştirme her yönetici, her çalışanın aktif katılımı ile sağlanır.

Sağlık ve Güvenlik

Çalışanlarımıza, müşteri ve ziyaretçilerimiz için en iyi sağlık ve güvenlik standartlarını sunmaya kararlıyız. Sağlık ve güvenlik risklerini en aza indirmek için çalışıyoruz.

Araştırma ve Geliştirme

Ar-Ge müşteriyi anlamayla başlar bilinciyle, pazarlama ve satış birimi dahiltüm teknik elemanlarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına özgü ürünler sunmak için çalışıyoruz. Takım olarak çalışıyor, takım olarak kazanıyoruz. Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına odaklanıyor ve müşterilerimiz için ürün geliştiriyoruz.

Yeniliklere açık süreçlerini ve ürünlerini sürekli iyileştirerek sınırlı doğal kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak ürettiğimiz ürünlerin etkisini artırıyoruz.